Najdelikatniejszy alarm pod słońcem!

 Składa się z 2 elementów:

Aplikacji na smartfona

Gdzie może dodawać, nazywać przechowywać i edytować swoje alarmy.

Opaski na rękę

Posiadającej 2 diody generujące ciepło w bezpiecznym zakresie temperatur.

Gdy zakładamy opaskę na rękę, robimy to w taki sposób, by jedna z diod znalazła się po wewnętrznej, a druga po zewnętrznej stronie nadgarstka. Dla wygody będziemy nazywać diodę zewnętrzną diodą górną, a diodę wewnętrzną diodą dolną.

Diody wykorzystujemy do generowania sygnałów informujących nas za pomocą ciepła o upływie ustalonego czasu i/lub o wystąpieniu określonych zdarzeń. Najlepiej zilustrować to przykładami.

Jak używać Warmy? Przykłady:

Medytacja

Chcesz wykonać medytację mindfulness. Ustaliłeś, że przez pierwsze 5 minut będziesz praktykować zdystansowaną obserwację przepływających myśli, zaś przez przez następne 5 minut będziesz koncentrować się na obserwacji oddechu.  Chcesz aby Warmy poinformowało Cię o zakończeniu pierwszej części medytacji i rozpoczęciu drugiej.  Otwierasz na smartfonie aplikację Warmy i tworzysz nowy alarm, następnie rozpoczynasz medytację.

  • Po 5 minutach dioda dolna stopniowo się nagrzewa, informując że powinieneś przejść do koncentracji na oddechu.
  • Po 10 minutach obie diody się nagrzewają informując Cię o zakończeniu medytacji.

Jednak życie rzadko bywa takie proste, więc skomplikujmy nieco ten przykład. Ropoczynasz medytację…

  • Po 5 minutach dioda dolna informuje Cię, że czas przejść do kolejnego ćwiczenia medytacyjnego...

Nagle dzwoni telefon!

Na szczęście korzystasz z Warmy i nic nie dzieje się nagle 😉

  • Dzwoni telefon i informuje Cię o tym stopniowo nagrzewająca się górna dioda. Możesz teraz spokojnie zakończyć medytację i odebrać lub oddzwonić później. Załóżmy że wybierasz tę drugą opcję.
  • Po 10 minutach obie diody nagrzewają się jednocześnie i wiesz, że czas zakończyć medytację.

Twoje dziecko właśnie zasnęło...

… a Ty korzystając z chwili spokoju chciałeś ugotować sobie jajka na miękko. Ustawiasz w aplikacji Warmy alarm cieplny, który poinformuje Cię, gdy jajka będą miały Twoją ulubioną konsystencję. 

Praca

Pracujesz w blokach czasu, z których każdy wynosi 1 godz. Między tymi blokami robisz sobie 10 minutową lub 30 minutową przerwę. Załóżmy, że zajmujesz się analizą danych i Twoja praca wymaga wielkiej uważności i koncentracji.  Używasz Warmy, by czuwało nad Twoim spokojem.

  • Po 1 godzinie pracy dioda dolna nagrzewa się informując, że czas na przerwę.
  • Po 10 minutach nagrzewa się znów, informując, że czas wrócić do pracy.​
  • Po drugiej godzinie pracy dioda dolna znów informuje Cię o przerwie, lecz tym razem sygnał powrotu do pracy otrzymujesz po ustalonych 30 minutach.
  • O wszelkich niespodziewanych e-mailach, telefonach, smsach informuje Cię dioda górna.

Na imprezie

Jesteś na głośnej imprezie, ale czekasz na ważny telefon i obawiasz się, że możesz nie usłyszeć dzwonka i nie poczuć wibracji. Ustawiasz sobie alarm cieplny o odpowiednio wysokiej temperaturze w aplikacji Warmy, by mieć 100% pewności, że odbierzesz telefon na czas. 

Wszechstronność

Używaj Warmy podczas przeróżnych aktywności i dostosuj jego działanie do swoich indywidualnych potrzeb.

Skuteczność

Możesz nic nie widzieć, ani nic nie szłyszeć, ale wzrost temperatury na pewno poczujesz.

Prostota

Łatwy w obsłudze interfejs, brak zbędnych funkcji i niepotrzebnych bajerów. Koncentrujemy się na tym, co naprawdę ważne.

Delikatność

Nigdy więcej ataków serca.

FAQ

Każdy alarm składa się z dowolnie długiej sekwencji stworzonej na zmianę z bloku czasowego i sygnału cieplnego generowanego przez diodę. Najpierw ustawiamy blok czasowy. Załóżmy, że jest to 5 minut. Następnie wybieramy ustawienia sygnału cieplnego, który nastąpi po 5 minutach.  Możemy wybrać przez jak długi okres dioda ma się nagrzewać i jaką osiągnie docelową temperaturę. Np. po ustalonych wcześniej 5 minutach ustawiamy sygnał cieplny, który narasta przez 3 sekundy i po tych 3 sekundach dioda generuje docelową temperaturę. Możemy również wskazać przez jak długi okres ma być generowana docelowa temperatura.  Jeśli chcemy aby nasz sygnał był jeszcze łagodniejszy, możemy wydłużyć czas narastania temperatury do 10 sekund. Oczywiście możemy wskazać diodę, która ma ten sygnał generować. Możliwe jest również ustawienie różnych czasów osiągania docelowej temperatury dla różnych diod. Gdy już ustawimy pierwszą część naszej sekwencji alarmu ( a więc 5 minut odliczania czasu, po którym następuje sygnał cieplny trwający np. 3 sekundy) możemy dodać kolejną część sekwencji. Może to być np. 15 minut czasu, zakończone 2 sekundowym sygnałem cieplnym z obu diod itd. Każdy taki alarm będący ustaloną wcześniej sekwencją bloków czasu i sygnałów cieplnych możemy zapisać, nazwać i przechować w pamięci aplikacji.  

Mamy w planach stworzenie Warmy z 3 diodami. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej diod, możesz kupić dwa egzemplarze Warmy i zacząć odbierać sygnały z drugiego nadgarstka. Aplikacja umożliwia integrację obydwu opasek.

Jeśli diody będą umieszczone zbyt blisko siebie, taka sytuacja może nastąpić, dlatego lepszym pomysłem jest posiadanie 2 opasek z dwiema diodami niż jednej 5 diodowej. Odpowiednio zaprojektowana opaska nie będzie stwarzać tego typu problemu. 

Na razie Warmy będzie generować tylko ciepło, ale nie wykluczamy, że w przyszłości rozbudujemy opaskę o dodatkowe rodzaje alarmów.

Akumulator ładowany przez USB.

Tylko spróbuj!

Najpierw musimy sprawdzić na ile duże jest zainteresowanie takim produktem. Nie dysponujemy własnymi środkami na inwestycję i planujemy uruchomić kampanię na platformie crowdfundingowej, aby uzbierać pieniądze. Jeśli spotkamy się z silnym, pozytywnym odzewem i uda nam się pozyskać wsparcie, stworzymy prototyp. W przeciwnym wypadku realizacja projektu może się znacznie opóźnić. Jeżeli chcesz dać nam sygnał (może być cieplny) że pomysł Ci się podoba, wypełnij ankietę, do której link znajduje się na samym dole. Zasubskrybuj też nasz newsletter i polub profil na Facebooku. Wszystkie te działania monitorujemy. 

Tyle, żebyśmy dobrze na nim zarobili, a Ty nie został z całkowicie pustymi kieszeniami 😉 

Wykorzystaj formularz dostępny w zakładce “kontakt”, do której link znajdziesz na samym dole tej strony lub napisz do nas poprzez naszą stronę na Facebooku. 

Wiemy 🙁

Ten gość, który zaprezentował słabe aktorstwo. 

Link pojawi się po wypełnieniu ankiety.

Formularz zapisu znajduje się w ankiecie. 

Co sądzisz o Warmy? Chcemy poznać Twoją opinię!

Pomóż nam podjąć decyzję, czy powinniśmy poświęcić się tworzeniu i rozwijaniu dla Ciebie tego produktu. Jeśli się na to zdecydujemy, to o wszelkich nowościach i postępach w pracy będziesz dowiadywał się jako pierwszy. Przygotowaliśmy krótką ankietę, która umożliwi nam pozyskanie informacji zwrotnej. Jeśli nasz pomysł Ci się spodobał, daj nam o tym znać! To dla nas bardzo ważne! Od Twojego zaangażowania zależy, czy uznamy ten projekt za warty inwestowania czasu i pieniędzy. Zielony przycisk poniżej zaprowadzi Cię do ankiety. Nawet jeśli nie masz zamiaru go klikać i zamierzasz już opuścić tę stronę, dziękujemy za czas, który z nami spędziłeś. Wiemy przynajmniej, że prezentacja Cię zaciekawiła. Jeżeli jednak możesz zostać tu jeszcze chwilę i odpowiedzieć na kilka pytań – do dzieła! Los Warmy leży w Twoich rękach!